TARA STELING: tarp kūrybos ir sporto

Posted by Tara Steling 2020-08-15 1 Comment(s) First blog category,

TARA STELING: tarp kūrybos ir sporto

https://www.kodaslt.com/post/tarasteling

Gyvenimas kupinas netikėtumų. Tereikia tinkamai išnaudoti jo siunčiamas galimybes. Tai savo pavyzdžiu gali įrodyti Tara Steling, dvidešimt metų pragyvenusi Londone ir grįžusi į gimtąją Lietuvą, kur sukūrė sėkmingą savo vardo rūbų liniją sportuojančioms ir joga užsiimančioms moterims. „Dėkok už viską, būk pozityvus, atrask ramybę ir gyvenk aktyviai“, – toks Taros gyvenimo moto ir sėkmės formulė.

 
 

Esate ne tik prekės ženklo kūrėja, bet ir kvalifikuota jogos trenerė. Kaip šios dvi veiklos persipina jūsų gyvenime?

 

Visada mėgau kūrybą, meną, esu baigusi interjero dizaino, aktorystės studijas. Lygiagrečiai visą laiką sportuodavau, bėgiodavau, žaidžiau lauko tenisą, plušėdavau sporto salėje. Šias dvi skirtingas sritis sujungė domėjimasis dvasiniu pasauliu: prieš penkerius metus pradėjau praktikuoti jogą, po metų intensyvių užsiėmimų išvažiavau į Indiją, į 200 val. jogos instruktorių kursus. Buvo sunku tiek fiziškai, tiek emociškai. Baigusi nemažai mėnesių mokiausi pas įžymius jogos mokytojus: Johną Scottą, Gregą Nardi. Dabar jogą praktikuoju namuose – ji ir mano gyvenimo būdas, ir pagrindinis įkvėpimo šaltinis!

 

Tad kurti sporto ir jogos aprangą primiausia paskatino asmeninė patirtis?

 

Tik ji! Esu aktyvus žmogus, kuriam kokybiški sporto rūbai yra „must have“. Be to, man – didelei gamtos mylėtojai - svarbūs ir kiti aspektai: iš ko ir kaip tas drabužis gaminamas. Taip praktikuojant ir medituojant pamažu išsirutuliojo mintis sukurti savo vardo drabužių liniją šiuolaikinėms moterims, pasiūlyti joms patogius, ekologiškus, kokybiškus sportinius drabužius, su kuriais moterys jaustųsi savimi, gražios ir mylėtų save!

 

Kas jums svarbiausia kuriant drabužius jogai ir sportui?

 
 

Kuriant drabužius man svarbiausia, kad jie butu patogūs, pasiūti iš gero audinio ir sportuojant nereikėtų galvoti: spaudžia, nusmuks, persimato ar panašiai. Renkuosi išties kokybiškus itališkus audinius. Jų unikalumas slypi tame, kad yra perdirbti iš jūrose ir vandenynuose surinktų nuskendusių žvejų tinklų. Specialia technologija jie perdirbami į tokios pačios kokybės ir tvirtumo audinį, taip ne tik švariname ir saugome gamtą, bet ir neeikvojame kitų jos resursų. Be abejonės, svarbu ir kad sportiniai rūbai gražiai atrodytų, juk mes moterys!

 

Kas įkvepia jūsų dizainus, kuriuose derinami vienspalviai audiniai ir raštai?

 

Įkvėpimo kiekvienai kolekcijai semiuosi iš savo pomėgių – kelionių ir meno. Kiekvienas raštas turi savą istoriją. „Harmony“ juodai baltai kolekcija – tai yin ir yang metafora. Auksinė „Grace“ kolekcija – tai dievų spalva, simbolizuojanti išmintį, žinias, sėkmę. Ant „China Blue“ kolekcijos puikuojasi kiniško porceliano piešiniai, reiškiantys nemirtingumą ir progresą. Kiekviena moteris gali rasti tai, ko jai reikia būtent tuo gyvenimo etapu.

Vadinasi, savo kolekcijomis ir kūryba stengiatės moteris ne tik papuošti, bet ir įkvėpti? TARA STELING Instagram paskyroje, kurią seka per 11 tūkst. moterų iš viso pasaulio, dalinatės ne tik drabužių nuotraukomis, bet ir jogos praktikomis bei motyvacinėmis žinutėmis.

 

Man kūryba, sportas, verslas yra neatsiejami vienas nuo kito. Jaučiu, kad vykstant teigiamiems pokyčiams vienoje srityje, keičiasi ir kita. Noriu paskatinti moteris nebijoti ieškoti savęs, pradėti judėti sporto salėje, tada pajudėsite ir kitur gyvenime!

 

Ką patartumėte kitoms moterims, svajojančioms savo aistrą ir pomėgius paversti mėgstamu darbu ir verslu?

 
 

Esu mama, dukra, sesuo, menininkė, turiu augintinį, patiriu sėkmių ir nuosmukių – taigi esu lygiai tokia pat, kaip visos moterys. Ir bet kuri gali įkopti į savo Everestą, jei tik tai supras. Kiekvienai moteriai, kuri nori savo pomėgius ar aistrą paversti mėgstamu darbu ar verslu, patarčiau niekada nesustoti, kad tai neliktų tik svajonė mintyse. Pirmiausiai garsiai išsakykite savo mintis, pasitarkite su šeima, draugais, srities profesionalais. Ir nedvejodamos ženkite pirmą žingsnį, kuris būna pats baisiausias ir sunkiausias, bet būtinas. Ir visai nesvarbu, jums dvidešimt, ar keturiasdešimt – pradėti niekada ne per vėlu!

 

Dėkojame už pokalbį!

 

TARA STELING prekės ženklo apžvalga ir ypatingas pasiūlymas

Trumpai:

Kas: jogos, sporto, aktyvaus laisvalaikio apranga.

Kam: šiuolaikiškoms, aktyvioms, savimi pasitikinčioms moterims.

Unikalumas: kolekcijos siuvamos iš audinio, gaunamo perdirbant jūrose nuskendusius žvejų tinklus.

Asortimentas: tamprės, sportinės liemenėlės, palaidinės.

Vertybės: patogumas, kokybė, subtili estetika, ekologija

Kaina: 29 - 49 €.

Kur: www.tarastelingcollection.com

1 Comment(s)

Rima Gelsvarte:
2021-05-29, 05:52:34 AM
Reply

Ar Jusu firma Lietuvoje? Labai idomus produktai.

Leave a Comment